Kids Pretty Building zestaw do makijażu dla dzieci 3szt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
New

Kids Pretty Building zestaw do makijażu dla dzieci 3szt.

NAILMATIC KIDS - TOTEM SET PRETTY BUILDING – UROCZY DOMEK – ZESTAW DLA MODNISIZestaw Uroczy Domek kryje niezbędnik małej modnisi, dzięki któremu Jej...
€17.95 (tax incl.) €17.95 (tax excl.)
Tax included

NAILMATIC KIDS - TOTEM SET PRETTY BUILDING – UROCZY DOMEK – ZESTAW DLA MODNISI

Zestaw Uroczy Domek kryje niezbędnik małej modnisi, dzięki któremu Jej paznokcie i usta nabierają cudownego blasku, a skóra lśni za sprawą magicznego brokatu. Uroczy Domek sprawi radość każdej dziewczynce, która szykuje się na przywitanie gości lub imprezę u koleżanki – to zestaw pełen owocowych nut, z których trzeba skorzystać!

Zgrane trio…

Uroczy domek kryje w sobie 3 kondygnacje. Dolna to rozświetlający żel do ciała z brokatem, środkowa – lakier do paznokci na bazie wody, zaś górne piętro zamieszkuje cudowny błyszczyk do ust.

– 1 perłowo-różowy lakier do paznokci oparty na wodnej formule – Elliot. Łatwy do usunięcia – wystarczy woda z mydłem i… gotowe!

– 1 jeżynowy, bezbarwny błyszczyk do ust, znany również jako Blackberry Rollette. Zawiera olej z pestek moreli. 97% składników jest naturalnego pochodzenia!

– 1 wiśniowy, bezbarwny brokatowy żel do ciała, znany jako Cherry Body Rollette. Ten nawilżający roll-on z zawartością aloesu może się pochwalić świetnym składem – 90% ingredientów jest naturalnego pochodzenia!

Brak składników pochodzenia zwierzęcego, produkt nietestowany na zwierzętach. 

Odpowiedni dla dzieci powyżej 3 r.ż.

Capacity : 3
Colour :
measurement unit : art
Sun : no
3760229890338
New product
0.04 cm
0.25 cm
0.20 kg
5 Items
2022-05-12
3760229890338