Glow Up Set Cheeky zestaw Cheeky Mascara tusz do rzęs 9ml + Bro
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
New

Glow Up Set Cheeky zestaw Cheeky Mascara tusz do rzęs 9ml + Bro

Glow up set cheeky to zestaw idealny do uzyskania zmysłowego efektu glow, spektakularnego uniesienia rzęs oraz pięknych brwi.
€10.95 (tax incl.) €10.95 (tax excl.)
Tax included
notifications_active Last items in stock

Glow Up Set Cheeky to zestaw idealny do uzyskania zmysłowego efektu glow, spektakularnego uniesienia rzęs oraz pięknych brwi. 

Zestaw zawiera: 

Tusz do rzęs Cheeky 9 ml
Maskara, która łatwo się rozprowadza oraz wydłuża i unosi rzęsy. Lekka, żelowa formuła pozwala na budowanie efektu poprzez nakładanie kilku warstw. Innowacyjna i strategiczna szczoteczka zapewnia natychmiastowy efekt podkręcenia i spektakularne podkreślenie rzęs. Szczoteczka o łukowatym kształcie stworzona przy użyciu metody bi-injected wykonana została w technologii GEKA’s SANDWICH, w celu uzyskania maksymalnej długości rzęs i ich natychmiastowego podkręcenia. Technologię cechuje stabilny rdzeń szczoteczki, otoczonym elastycznymi i miękkimi włoskami. Dzięki twardemu rdzeniowi szczoteczki, rzęsy są precyzyjnie uniesione i idealnie oddzielone, podczas gdy niezwykle miękkie włosie sięga nawet do najdelikatniejszych i najkrótszych rzęs. Szczoteczka sprawia, że maskara dociera do każdej pojedynczej rzęsy i starannie podkręca ją już od podstawy do samego końca, a krótsze włosie na końcówce pozwala na precyzyjną aplikację w wewnętrznym kąciku oka bez rozmazywania. Dzięki dodatkowi ekstraktu z czarnej perły maskara rewitalizuje i nawilża rzęsy.

Mydełko Browstory 8 g
Niezależnie od tego, czy masz cienkie brwi, które potrzebują podkreślenia, czy gęste i niesforne, które wymagają ujarzmienia, mydło jest produktem, które musisz mieć. Mydło utrwala kształt brwi na wiele godzin. Jest bezbarwne, co czyni go uniwersalnym produktem szczególnie dla wizażystów. Dodatek ekstraktu z korzenia bazylii wspomaga kondycję oraz wzrost włosków.

Capacity : 2
Colour :
measurement unit : art
Sun : no
5907546505066
New product
0.18 cm
0.09 cm
0.20 kg
1 Item
2022-05-12
5907546505066